12-14.04
КОНФЕРЕНЦІЯ КОНЦЕРТНОЇ ІНДУСТРІЇ
ШОУКЕЙС-ФЕСТИВАЛЬ
ПРЕМІЯ
НЕТВОРКІНГ
ВИСТАВКА
ВІДЕОЗВІТ
3
дні
103
спікера
8
країн-учасниць
234
музикантів
77
концерти
2700
гостей
7
концертних майданчиків

КОНФЕРЕНЦІЯ
КОНЦЕРТНОЇ ІНДУСТРІЇ

СПІКЕРИ
Sziget Cultural Management
Charmenko, Charmworks & Charm Music
International Tour Manager
MOZGI Entertainment
Квартал-Концерт
Concert.ua, VIRUS Music
Inne Brzmienia Art'n'Music Festival
Группа YUKO
ФОТО
ШОУКЕЙС-ФЕСТИВАЛЬ
KMD AWARDS 2019
Нагороди у номінаціях отримали:
Найкращий менеджер артиста
Єгор Кір'янов (THE HARDKISS)
Лєра Левицька (ONUKA, The Maneken)
Найкращий PR
Много Воды
Secret Service EA
Найкращий музичний журналіст
Саша Варениця
Найкращий квитковий оператор
Concert.ua
Найкращий промоутер/агенція
Pop Corn CA
Найкраще видання про музику
СЛУХ
LiRoom
Найкращий затишний концертний майданчик (до 500 місць)
Closer (Київ)
Найкращий концертний майданчик (до 1500)
Caribbean Club (Київ)
Найкращий великий концертний майданчик (від 1500)
Арт-Завод Платформа (Київ)
Найкращий технічний підрядник (Звук)
Zinteco
Elecor
Найкращий технічний підрядник (Світло)
Alight
За вагомий внесок у музичну індустрію
Алан Бадоєв
Олексій Коган
За стратегічне партнерство
Володимир Бугай (НСК «Олімпійський»)
ПАРТНЕРИ
МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ
НСК «Олімпійський», BALLPARK
Київ, вул. Велика Васильківська, 55
Станція метро «Олімпійська»
It's NOT the LOUVR
В. Липинського, 4
Х.Л.А.М.
Межигірська, 23/22
BarmanDictat
Хрещатик, 44б
Alchemist Bar
Шота Руставелі, 12
MK Music Space
Б. Хмельницького, 57б
Katalin Füri
Sziget Cultural Management

Katalin Füri — директор з комунікацій Sziget Cultural Management Ltd на Kyiv Music Days.

Зараз Каталін відповідальна за побудову і ведення комунікацій таких фестивалів, як Sziget Festival Україна, VOLT Fesztivál Official та Balaton Sound Officiel. Вражає, чи не так?

А ще вражаюче дізнатися, що свій шлях у компанії вона починала у якості простого стажера. Після року практики почала асистувати, а згодом і координувати відділ Міжнародних зв'язків із громадськістю. А вже п'ять років потому стала відповідальна за комунікаційну стратегію всіх івентів компанії, а також — за контент-менеджмент і комунікації на всіх діджитал платформах.

На Kyiv Music Days Каталін розповість про принципи та правила побудови успішної комунікації масштабного проекту.
Nick Hobbs
Charmenko, Charmworks & Charm Music

Нік Хоббс з початку 80-х і по сьогодні є власником міжнародної організації, яка спеціалізується на пошуку талантів та івент-менеджменті, Charmenko та Charmworks & Charm Music (Чехія, Польща, Сербія та Хорватія). Географія роботи агенції — Східна Європа та Середній Схід.
Євгенія Стрижевська
Kyiv Music Days

Євгенія Стрижевська — засновниця Kyiv Music Days.

За активної участі Жені відбувалося безліч музичних подій сьогоденної України – Polyana Festival, Koktebel Jazz Festival, «Країна Мрій», «Белые ночи», «ГогольFest», Rock'n'Sich, Kyiv Open Air, а також — Kyiv Music Days! Ідеолог, журналістка, авторка та ведуча програм на радіо та ТБ — їй вистачає часу на все. За останні чотири роки Женя стала справжнім дипломатом — впроваджує освітні програми для проектного менеджменту, презентує українські гурти за кордоном та бере участь у Міжнародних музичних конференціях.
Дмитро Феліксов
Concert.ua

«Ми – Феліксови!» — ви точно чули про цю сім'ю.

Проте Дмитро Феліксов — за головного не тільки у родині, а ще в компаніях Virus Music та Concert.ua.

Як досягти синергії в стосунках з клієнтами, реалізувати стратегію win-win і продати повний стадіон — на Kyiv Music Days Дмитро розповість на прикладі своїх компаній
Михайло Ясинський
Генеральний продюсер Secret Service Entertainment Agency, продюсер Олі Полякової

Михайло – відомий антрепренер, активний на ниві українського шоу-бізнесу, продюсер та власник компанії Secret Service EA. В сфері интересів агенції - знані артисти - зірки вітчизняної поп-сцени.

Михайло та підібрана ним команда Secret Service - майстри у супроводженні артистів, вони надають всі необхідні адміністративні послуги, аби ті не відволікалися на буденне, а займалися творчістю.

Крім Олі Полякової, серед клієнтів компанії: Макс Барських, Олег Вінник, Алан Бадоєв. Михайло не один десяток років працює в шоу-бізнесі, тому він поділиться досвідом з організації структури роботи артиста та менеджменту агентства, міркуваннями про маркетингові дослідження в шоу-бізнесі, розповість про ризики, які, на його думку існують для української музики, а також залюбки подискутує на тему змін, які б могли відкрити вікно можливостей для українських артистів і продюсерів.
Simon de Winter
International Tour Manager

Simon de Winter (Великобритинія) — менеджер артистів. У справі він із середини 90-х, і мав за честь співпрацювати із такими артистами як Space, Tom Jones, Hill Street Soul, Puretone, Actual Size, Adam Argyle, Hairy Diamond, а також був тур-менеджером Kaiser Chiefs, RED, Fink, Kwabs, The Sisters of Mercy та багатьох інших.

Він доклав зусиль, щоб пісня Greatest Day соул-виконавиці Beverley Knight потрапила у топ-10 найкращих синглів Британії. Його неймовірний досвід стане у нагоді кожному, хто мріє пов'язати своє життя з організацією концертів.
Ірина Горова
MOZGI Entertainment

Спікерів забагато не буває, тож вітайте: Ірина Горова — співпродюсер MOZGI Entertainment та співзасновник MOZGI GROUP.

Разом із Олексієм Потапенко (Потапом), починаючи з 2010 року, Ірина очолює продюсерський центр MOZGI Entertainment. Займається продюсуванням та менеджментом артистів Время и Стекло, MOZGI, Michelle Andrade, INGRET, організацією і продажами концертів, комплексним PR, розповсюдженням й просуванням контенту, музичним маркетингом.

Усім представникам культурної індустрії Ірина радить не зупинятися на досягнутому, постійно розширювати музичні напрямки та формати, і створювати нове уявлення про українську музику у світі.

Тим часом у рамках Kyiv Music Days Ірина Горова продемонструє кейси взаємодії маркетингу та шоу-бізнесу, а також поділиться досвідом колаборацій «артист + бренд».
Максим Ткаченко
Квартал-Концерт

Тіна Кароль, гурт «Без Обмежень», Валерій Жидков, студія «Квартал-95», команди «Ліги сміху» — артисти і проекти які працюють із Квартал-Концерт. Ця компанія охоплює усі можливі грані шоу-бізнесу — від продюсування до продажів квитків на концерти. А керує цим процесом — Максим Ткаченко — засновник та директор «Квартал-Концерт». Цій людині точно є що розповісти про усі аспекти концертної індустрії.
Дмитро Чінь
Concert.ua, VIRUS Music

Продовжуємо представляти наших спікерів! Дмитро Чінь — cпіввласник і маркетинг директор Concert.ua, маркетинг директор VIRUS Music.

Дмитро знає про івент-маркетинг все і трохи більше. Він є одним з найдосвідченіших і найуспішніших івент маркетинг-менеджерів країни. Як створювати стратегії, обирати канали і меседжи просування концертів і фестивалів на різні сегменти аудиторії, як залучати нових клієнтів і утримувати старих, які інструменти використовувати і як заміряти їх ефективність, як побудувати систему і успішно керувати роботою аутсорс-спеціалістів і агенцій? Відповідями на ці питання Дмитро поділиться на конференції.
Юрій Нікітін
MAMAMUSIC

Спікер, якого важливо почути на Kyiv Music Days. Юрій Нікітін — музичний продюсер і талант-менеджер. Генеральний директор та засновник компанії mamamusic, на рахунку якої більш ніж десяток гучних проектів, що вже встигли стати знаковими: Ірина Білик, VERKA SERDUCHKA, НЕАНГЕЛИ, NIKITA, АВІАТОР, ARMIA, Ольга Горбачова, KAZKA — і це лише декілька імен.

Юрій — експерт у побудові успішної музичної кар'єри. Ментор. Засновник освітнього проекту «NIMBS: Школа Музичного Бізнесу». Тож вважаємо, що пропустити його лекцію на Kyiv Music Days — серйозний злочин.
Ігор Тарнопольський
Enjoy! Records

Ігор Тарнопольський — музичний продюсер, засновник Enjoy Records.

За свою кар'єру встиг попрацювати разом із The Maneken, Jamala, ONUKA, BAHROMA та Laud. В 2015 заснував групу компаній Enjoy!, що забезпечують замкнутий цикл управління музичних проектів.

У рамках Kyiv Music Days Ігор розкриє тему «Інвестиції в музичний проект: що потрібно для старту й для того, щоб встриматися на плаву».
Agnieszka Wojciechowska
Голова культурного департаменту та програмний директор польського фестивалю Wschód Kultury – Inne Brzmienia Art'n'Music Festival 2019, проекту Wschód Kultury

За освітою менеджерка та культурна аніматорка (Університет Марії Кюрі-Склодовської), PR-спеціалістка (Університет Варшави). З 2007-го вона займається промоутингом та продакшном культурних подій. На її рахунку комунікаційні стратегії та брендинг проектів Warsztaty Kultury, враховуючи фестивалі Noc Kultury, Jarmark Jagiello, та ін. Розробляючи безліч фестивальних програм, вона створює цікаві колаборації з артистами з Польщі та закордоння, організовує концерти та унікальні культурні музичні проекти.
Євген Філатов
The Maneken

Композитор, засновник українського гурту The Maneken та саунд-продюсер ONUKA і The Elephants, Євген Філатов не читатиме традиційних лекцій. Він уважно вислухає ваші музичні питання і надасть на них максимально розгорнуті відповіді. Адже, кому як не співвласнику незалежного лейблу (Vidlik Records) та саунд-продюсеру десятків хітів зірок української поп та інді-сцени відомі секрети музичної індустрії?
Стас Корольов
Группа YUKO

«Які інструменти для просування є у самобутніх артистів?» — саме на цю тему говоритиме Стас Корольов — мультиінструменталіст та продюсер, учасник та співавтор усіх пісень гурту YUKO. Стас — спеціаліст у крутих лекціях — його спічі по будівництву концертного сетапу та виконанню музики на ньому, а також з аудіопродакшену та артистичної діяльності — збирає повні аудиторії.
Соня Сотник
RadioRoks

Соня Сотник — ведуча Radio ROKS Ukraine. «Камтугеза» в Україні – це не про пісню, а про ранкове шоу. Соня Сотник разом із Сергієм Кузіним роками радують нас у авто дорогою на роботу в ефірі Radio Roks. Проте, ця постать цікава не лише як радіоведуча із 25-річним досвідом. З початку 2000-х вона опікується менеджментом та продюсуванням артистів — свого часу вона була опорою гуртів «ТіК» та «Ляпис Трубецкой». Та й сама встигла випустити ряд крутих пісень — «Гинеколог Наташа», «5-й размер», «Василий», «Single Malt», «Не плач». Чому у неї все так просто виходить — з перших вуст на Kyiv Music Days.
Денис Ринський
Global Events

Денис Ринський — засновник компанії Global Events, організатор Event Industry Forum 2018, 2019. ТОП управлінець, маркетолог. Саме під його керівництвом компанія Global Events зорганізувала понад 160 заходів за 3 роки. Денис в індустрії понад 15 років, тож знає про івенти все і навіть трохи більше. Готовий поділитися своїм досвідом під час дискуту зі співзасновницею Music Export Ukraine Дарця Тарковська та засновницею Kyiv Music Days Євгенія Стрижевська на тему цінностей та змістів бізнес- та освітніх заходів.